O mně & kontakty

Jmenuji se Ivona Divíšková a 20 let se věnuji grafickému designu. Proces tvorby, směs funkčního designu a estetiky mne stále nesmírně baví.

Design se nedá jen dělat, design se musí žít, má-li to být na výsledné práci vidět. Inspiraci hledám všude kolem – v přírodě, lidských reakcích a emocích, ve skvělém filmu, v knihách, odborných časopisech či v nekonečné studnici internetu… Absolvovala jsem i mnoho kurzů a odborných přednášek. Ale jedním z nejsilnějších zážitků byl návrat do Plzně. Na Univerzitě umění a designu jsem pod hlavičkou celoživotního vzdělávání studovala 2 semestry grafický design. Úžasná zkušenost.

Neméně důležitou profesní a životní lekcí byla i dlouholetá práce v grafickém studiu, kde jsem se učila na každé zakázce i to, že co si vymyslím, musím umět i zrealizovat. Znalost výrobních technik, jejich úskalí a možnosti, jsou nezbytnou součástí dobrého designéra. Byl to silný koncentrát různorodých zákazníků, zakázek i samotných technologií.

Ale člověk je tvor zvídavý. Chtěla jsem jít dál, dokázat víc. Proto od roku 2008 pracuji na volné noze a užívám si každého zákazníka. Každou novou zakázku beru jako výzvu a čas najednou není důležitý. Nejdůležitějším se stává můj klient a jeho potenciální zákazník. Co je pro něho důležité? Jak jej oslovit, zaujmout a upoutat? Jak mohu podpořit klientovu důvěru a zvýšit tím jeho prodej a úspěšnost?

Ano, úspěšnost. Úspěšnost firmy stojí na základních čtyřech pilířích – na firemní komunikaci, firemní kultuře, produktu a firemním designu. A proto…

Mým přáním je pomáhat a usnadňovat život nejen jednotlivcům, ale i firmám. A s největší radostí pak sleduji, jak klientova prestiž a úspěšnost i díky grafickému designu roste. Proč nedělat věci co nejlépe a co nejefektivněji?

Okouzlete svého zákazníka skvělým designem!

Těším se na vás,
iv :)

 

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.

Kontaktní formulář